Úprava 7 zákonů, 22 vyhlášek a 11 nařízení vlády. Ministerstvo průmyslu a obchodu připravilo přehledný souhrn změn, které se od nového roku týkají podnikatelů. Jde například o povinné datové schránky či snazší výstavbu menších obnovitelných zdrojů.

Zveme vás k poslechu podcastu, ve kterém nahlédnete do kuchyně AMSP ČR a dozvíte se, kam směřujeme a na co se můžete těšit. Eva Svobodová poodkryje svých 17 let zkušeností v Asociaci.

Asociace malých a středních podniků ČR se stala partnerem nového programu společnosti Mastercard „Strive Czechia“

Host podcastu: Dušan Tripal - majitel TRIPET

Webinář nabízí porozumění daňovým novinkám za pomoci příkladů z praxe, otevřené diskuze a zejména však srozumitelným výkladem daňovými odborníky z praxe.

posledním letošním dílu Toulek Českem budoucnosti se budeme věnovat filmovému průmyslu. Iveta s Josefem vás zavedou do trikového studia, které se prosadilo i v Hollywoodu.

V sedmém dílu speciálu Toulek Českem budoucnosti vyrazíme za pěstiteli. Iveta s Josefem vás zavedou do areálu, kde rostliny nepěstují na poli v hlíně, ale pod umělým světlem v hale a optimální prostředí jim pomáhají vytvářet ryby.

V šestém dílu speciálu Toulek Českem budoucnosti se budeme věnovat automobilovému průmyslu.

Iveta s Josefem vás zavedou do Mladé Boleslavi, do naší největší továrny v tomto oboru,

V dnešním pátém dílu speciálu Toulavé kamery se budeme věnovat oboru, který nás teď zajímá víc než kdykoliv dřív, energetice.

Projekt Svou cestou je o podpoře mladých podnikatelů a jak lépe se načit podnikat, než od těch kteří to dělají roky?