Jméno: Pavlína Kavková
Název firmy: INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.
Pozice ve firmě: junior account manager
Obor podnikání: finanční služby
Počet zaměstnanců ve firmě: 10
Kraj: Hlavní město Praha

Co Vás přivedlo k podnikání, jak byste v 5 větách charakterizoval/a svou firmu?

K podnikání mě přivedla myšlenka tvořit něco svého a inspirace úspěšných podnikatelů, které jsem viděla v rozhovorech. Chtěla jsem tvořit něco, co bude dávat smysl i ostatním lidem a být tak šéfem svého času. Startup Invester bych představila jako sdílenou platformu, které pomáhá startupům a zajímavým projektům získat financování. Propojujeme tyto projekty s investory a pomáháme projektům růst.

Jsme schopni jím nabídnout kompletní servis od projektového řízení po marketingové a další služby. Na druhé straně se staráme o naše investory a představujeme jim nejen projekty, ale i nápady, které nám přijdou na platformu a společně vybíráme,které projekty na platformu umístíme. Vyhledáváme nové investory, kteří mají zájem investovat do inovativních projektů a tvoříme jim příjemné zázemí.

Co vám na začátku podnikání pomohlo a co vám naopak komplikovalo život?

Na začátku mi pomohly nějaké základní informace ze školy a chuť se učit novým věcem. Škola nám sice nedala zkušenosti z praxe, ale nastavila mi slušný základ informací, které mi opravdu pomohly, věděla jsem, co je online marketing, jak si udělat daňové přiznání a mnohem víc. Při svém rozjezdu jsem neměla žádné zázemí, pracovala jsem po nocích na svém prvním projektu,který nese název Externí kancelář, právě přes Externí kancelář jsem poznala Invester a díky Investeru mám také zázemí v podobě kanceláří.. 

Co považujete za svůj největší úspěch?

Úspěch je pro mě vše, kde jsem se posunula a jsem teď. Mezi moje malé úspěchy patří postup do finálové 8 v soutěži asistentka roku 2018. Za další můj úspěch považuji získání dotace pro svůj projekt Externí Kancelář, který podporuje Moravskoslezský kraj.

Jaké jsou Vaše plány do budoucna?

Plány jsou jasné, s týmem Investeru chceme dostat projekt do povědomí nejen v České republice ale v celé Evropě. Chceme podporovat zajímavé projekty a šikovné lidi a nadále je propojovat s investory a pomáhat jim, aby jejich projekty rostly.

Čeho byste se na základě vlastních zkušeností již vyvaroval/a?

Vyvarovala bych se falešným lidem, kteří využívají druhé, teď už vím, jak to v businessu chodí a díky tomu, jednám lépe než předtím.