Zveme Vás na druhé letošní plzeňské Coffee Talks, jejímž hostem bude Lenka Bachmannová, majitelka cateringového projektu Catering & Event by Sněz mě a moderátorka ZAK TV.
AKCE je ZDARMA! Na akci se prosím registrujte předem.

plzeň

Coffee Talks Plzeň: Lenka Bachmannová
2. 5. 2017, 17:00 h

Lenka začala podnikate v 17 letech ve finančním sektoru. Velmi brzy zjistila, že čísla nejsou tím pravým ořechovým. Následovalo několik let hledání a zkoušek. V 25 vlítla do velkého světa podnikání s 27 zaměstnanci a upřímně, padla "na hubu", byla to pro ní velká škola života. Její nejoblíbenější zvíře je Pták Fénix, ten totiž taky vstal z popela a roztáhl křídla. Aktuálně je majitelkou cateringového projektu Catering & Event by Sněz mě. A protože ráda mluví (což poznáte) na veřejnosti, stala se moderátorkou plzeňské TV ZAK. Organizuje benefiční a charitativní akce. Již 4. rokem pořádá v Plzni s kamarádkou stylistkou Fashion Bazar. Chcete poznat Ferdu mravence v sukni? Tak přijďte!


Těšíme se s Vámi na viděnou!


REGISTRACE ZDARMA PŘÍMO V UDÁLOSTI

https://www.facebook.com/events/1051110168322340/

CoffeeTalks CMYK zakladni varianta

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.