Po delší době se Coffee Talks vrací do Brna! Naše pozvání přijal Petr Procházka, který stojí za revolučními ponožkobotami Skinners (http://skinners.cc/)! Vstupné je ZDARMA!

ct_brno_20_4.jpg

Coffee Talks Brno: Petr Procházka
20. 4. 2017, 17:00 h

Původem právník, dnes podnikatel Petr Procházka je důkazem, že i z Česka se dá dělat globální byznys. Do povědomí veřejnosti se zapsal zejména díky úspěšné crowdfundingové kampani na svůj produkt ponožkobot Skinners, které vymyslel během doby, kdy pracoval v Norsku jako kuchař. Inovativní nápad zaujal a během 44 dnů si jeho „skinnersky“ na Kickstarteru objednalo na 10 000 lidí z 85 zemí světa v celkové částce přesahující hodnotu 16 miliónů korun. Trakci projektu dokázal tým okolo Skinners udržet i po kampani a k tomu navíc přidat i několik dalších úspěchů a novinek …

Kolik párů Skinners už vlastně koluje světem, jak se řídí a hackuje taková crowdfundingová kampaň, co dalšího se událo po Kickstarteru či jak se dá dostat do hledáčku světových médií jako jsou Forbes, Lad Bible, Digital Trends, Huffington Post, Chicago Tribune a dalších nebo jak jen prostě taky přijít na ten „miliónový nápad“ si přijďte poslechnout do Kultirárium Café!

Těšíme se s Vámi na viděnou!


REGISTRACE ZDARMA PŘÍMO V UDÁLOSTI

https://www.facebook.com/events/114560179093643/

CoffeeTalks CMYK zakladni varianta

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.