Tentokrát nás během Coffee Talks navštíví zakladatel společnosti Dva Mluvčí, Radim Uher. Spolu se svým týmem digitálních frajerů z agentury Dva Mluvčí pomáhá firmám zorientovat se v digitálním marketingu a využít online kanály správným způsobem.

Coffee Talks Praha: Radim Uher

27. 3. 2017, 17:00 h

Dva mluvčí je komunikační agentura, která říká: „JEDINÉ CO UMÍME JE KOMUNIKACE :( ALE UMÍME JI SKVĚLE :-)“. Zajistí, aby Vaši značku lidé znali, měli ji rádi a dobře o ni mluvili. Jejich nástrojem je obsahový marketing. Utříbí hodnoty Vaši značky, připraví obsahovou strategii a pak na ni budou každý den pracovat a bít se za Vaši značku jako by byla jejich. Pracují na sociálních sítích, blogu, webu, v tisku prostě všude. Jejich práce vychází z důkladného poznání značky a produktů každého klienta. Atmosféru jezdí pravidelně nasávat do jeho dílen, kanceláří a továren.


REGISTRACE ZDARMA PŘÍMO V UDÁLOSTI

https://www.facebook.com/events/659339374269734/

 

 

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.