Už brzy se můžete těšit na první letošní Coffee Talks v Ostravě. Naším hostem bude Konstantin Margaretis, spoluzakladatel společnosti Skladon s cílem pomocí aplikace zprostředkovávat logistické služby pro malé a střední e-shopy.

Coffee Talks Ostrava: Konstantin Margaretis

23. 2. 2017, 18:00 h

Skladon s nápadem zprostředkovat pomocí aplikace logistické služby zvítězil společně s kamarádem Patrikem před více než rokem v soutěži Brilliand Young Entepreneurs organizovanou JA Czech a získali tak od firmy Hyundai Motor Czech 15 000 € na rozjezd jejich podnikatelského záměru. Neváhali ani chvíli. Už na podzim 2016 uskutečnili své podnikání a získali mezi českými výrobci první klienty, kteří jim pomohli vše optimalizovat pro ostrý provoz spuštěný od prvního dne letošního roku.

REGISTRACE ZDARMA PŘÍMO V UDÁLOSTI

https://www.facebook.com/events/394514780900249/

 

 

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.