Už dnes se na Vás těšíme na dalším zajímavém setkání formátu Coffee Talks v Brně. Od 18:00 hodin se na Vás bude těšit David Němec. David vystudoval informatiku na Masarykově univerzitu v Brně - obor služby - výzkum, řízení a inovace, přičemž se hned při studiu začal podílet jako projektový manažer na rozvoji startupu Legito. Ve čtvrtek 15. prosince Vás zveme do Grill & Sushi Baru Samurai blízko Ostravice v centru města. Naším hostem, ale zároveň vlastně hostitelem, bude Lukáš Král, mladý podnikatel a velký ostravský patriot.

 


Coffee Talks Brno: David Němec

13.12.2016, 18:00 h

David Němec vystudoval informatiku na Masarykově univerzitu v Brně - obor služby - výzkum, řízení a inovace, přičemž se hned při studiu začal podílet jako projektový manažer na rozvoji startupu Legito. Legito je webová platforma, kde si může každý sestavit smlouvu anebo jiný právní dokument na míru. Kromě toho vás Legito spojí s vhodným právníkem. Aktuálně působíme na několika trzích v Evropě, kde se taky pozvolně rozrůstáme. Naším cílem je být největší online sbírkou právních dokumentů na světě. Ve volném čase sportuje, nejvíce se věnuje nohejbalu, rád cestuje a baví ho taky vysokohorská turistika.

REGISTRACE ZDARMA PŘÍMO V UDÁLOSTI: 

https://www.facebook.com/events/1199957543426506/

 

Coffee Talks Ostrava: Lukáš Král

15.12.2016, 18:00 h

Naším hostem, ale zároveň vlastně hostitelem, bude Lukáš Král. Lukáš je mladý podnikatel a velký ostravský patriot, jak sám o sobě říká, svou práci miluje jako náš region. Založil marketingovou agenturu Like It, která se stará či starala například o propagaci festivalů Colours Of Ostrava nebo Beats For Love, obchodního centra Forum Nová Karolina, Dolní oblasti Vítkovic nebo třeba města Ostravy.

Aby toho nebylo málo, jako milovník sushi, založil rozvozovou sushi restauraci Samurai, která se letos dočkala své první opravdové restaurace, ve které se ve čtvrtek sejdeme! (možná bude i Sushi ;-))

REGISTRACE ZDARMA PŘÍMO V UDÁLOSTI

https://www.facebook.com/events/1875642912648354/

 

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.