Druhé poprázdninové Coffee Talks na sebe nenechaly dlouho čekat a sejdeme se s Vámi na Den české státnost v pražské kavárně Original Coffee v Betlémské ulici. Hostem bude Patrik Babinec, který stál u zrodu značky BeWooden, kde společně s ostatními členy začali spojením znalostí designu, návrhářství, umění a řemesla tvořit dřevěné módní doplňky od motýlků po opasky pro lidi, kteří se nebojí vystoupit z řady a být jedineční.

Aby toho nebylo málo, v loňském roce Patrik společně s kamarádem Konstantinem vyhrál soutěž Brilliant Young Entrepreneurs a k tomu i finance potřebné na rozjezd vlastního businessu. Jejich tým Central Warehouse Solution (CWS) se zabýval zprostředkováním logistických služeb pro malé a střední e-shopy. A nyní rozjíždějí aplikaci Skladon.cz,která spoří malým e-shopům nejen peníze, ale také spoustu času, jelikož umožňuje mít vše pod kontrolou z kteréhokoli koutu světa.


Coffee Talks Praha: Patrik Babinec

28.9.2016, Original Coffee, 18:00 h

https://www.facebook.com/events/895432837256135/

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt projektu Svou Cestou - Young Business od Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a organizací JA Alumni Czech Republic a JCI Czech Republic. Je sérií velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.