V úterý 27.9. se uskutečnila v Plzni další akce s názvem Coffee Talks. Hostem byla tentokrát paní Iveta Churavá majitelka prodejny u Lidušky. Paní Churavá zastávala dlouhou dobu pozici generální ředitelky ve společnosti BEST Rybnice a.s. V určitém okamžiku si ovšem uvědomila, že to není práce, kterou by mohla dělat dalších deset let.

Po několikaměsíční pouze se rozhodla stát se franšízantem, a tak vznikl Grunt u Lidušky. Po nějaké době přestala být ovšem spokojená s podmínkami a celkovým fungováním fanšízy a od srpna tohoto roku se z Gruntu u Lidušky stala prodejna U Lidušky. V případě tohoto obchodu nejde jen o prodej potravin, ale za každou položkou se skrývá příběh lidí, kteří chtěli něčeho dosáhnout a přes mnohé nástrahy toho také dosáhli. Od ostatních obchodů se odlišuje nejenom kvalitou nabízených potravin, ale také osobním přístupem k zákazníkům. Velice děkujeme paní Churavé za její účast na akci a za inspiraci a pozitivní energii, kterou nám Všem předala a přejeme ji mnoho úspěchů s jejím plánovaným rozšiřováním počtu poboček.

2 2

3 2  4

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.