Březnové pražské Coffee Talks jsou připraveny. Sejdeme se poslední březnový den, tedy ve čtvrtek 31. 3. a těšit se můžete na Jana Sedláka, který se od roku 2014 spolupodílí na vzniku a vývoji prvního českého hybridního crowdfundingového portálu Penězdroj.cz a zároveň zastává funkci COO a jednatele ve společnost Fundhall, která portál provozuje.

 

Coffee Talks Praha: Jan Sedlák

31.3.2016, Kavárna Pražírna, 18:00 h

Jan je živým důkazem toho, že obor, kterým se do té doby zabýváte, nemusí být vůbec směrodatný v tom, do jakého podnikatelského projektu se pustíte. Důležité je začít a nebát se toho, že se budete muset spoustu věcí učit za pochodu. Vystudoval biologii a geografii na Přírodovědecké fakultě UK v Praze, následně několik let učil na střední škole, angažoval se v neziskovém sektoru a připravoval teambuildingové akce. Sám říká, že dokud jej s nabídkou vstupu do společného podnikatelského projektu neoslovil jeho dobrý přítel, o podnikání vlastně ani neuvažoval. Od r. 2014 se spolupodílí na vzniku a vývoji prvního českého hybridního crowdfundingového portálu PENĚZDROJ a zároveň zastává funkci COO a jednatele ve společnosti FUNDHALL, která portál provozuje. Na crowdfundingu se mu líbí, že může pomáhat ostatním realizovat dobré nápady. Jeho původní obor se mu stal „pouze“ koníčkem, stále rád „utíká“ od všedních starostí do volné krajiny, ať už jako turista nebo cyklista, procestoval desítky zemí.

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.