Další Coffee Talks v Praze jsou tady! Sejdeme se opět v Mamacoffee ve Vodičkově ulici JIŽ ZÍTRA (čtvrtek) v 18:00. Naším hostem bude tentokrát Lumír Kunz. Lumír podniká se svými přáteli od 19 let. Za tu dobu, jak sám říká, stihli mnoho peněz prodělat, ale také vydělat. V roce 2014 lokalizoval Valutomat pro ČR. Od té doby si ve Valutomatu lidé a firmy směnili přes dvě miliardy CZK.

Dle KPMG je valuto v první 100 nejpotenciálnějších fintech společností na světe (jediná ve střední Evropě). Mimo to byl Lumír 6 let reprezentantem Taekwonda v ČR a je držitelem několika mistrovských titulů. O tomto a ještě mnohem více si budete moci s Lumírem popovídat.

Čtvrtek 25. února 2016, Lumír Kunz, Mamacoffee Praha, 18:00 h... těšíme se na Vás!


Přihlásit se můžeš přímo na našem facebooku: www.facebook.com/CoffeeTalksCz. Pozor, kapacita je omezená!

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.