Máme obrovskou radost, že Vám můžeme představit první Coffee Talks, které pořádáme společně s JCI Czech Republic z.s., a díky které se nám podaří pořádat neformální posezení u kávy se zajímavými podnikateli i v jiných městech než doposud. První takovouto akcí bude únorové Coffee Talks v Chebu s hostem Radovanem Caranem pořádané JCI WB.

 

Coffee Talks Cheb: Radovan Caran

23.2.2016, Caffé 11, 18:00 h

RADOVAN CARAN je manažerem Penzionu Seeberg - Nejlepšího wellness penzionu roku 2013 a 2014 v Karlovarském kraji, Penzionu roku ČR 2011 a projektovým manažerem obce Poustka – Nejlepší vesnice 2011-2015. Rodinný penzion Seebergvede je jeden z nejlepších penzionů v ČR dle hodnocení klientů a dokáže své zákazníky nadchnout tak, že se velmi rádi vrací a doporučují jeho služby dál. Jak to dělá? V čem je to kouzlo?

Ve úterý 23. února 2016 od 18:00 se na Vás těšíme!

 

Přihlásit se můžeš přímo na našem facebooku: www.facebook.com/CoffeeTalksCz. Pozor, kapacita je omezená!

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.