Je tomu přesně týden, co jsme se v nemalém počtu 11 lidí setkali u příležitosti prvního brněnského Coffee Talks v tomto kalendářním roce! Našim hostem byl Václav Kantor, B2B Relationship Manager, HR nadšenec a také vášnivý cestovatel.

Povídání jsme začali cestováním, kterému David propadl již v 16 letech, kdy se s kamarádem vydali na expedici k polským Mazurským jezerům. I v takto nízkém věku se jim podařilo zajistit podporu výrobce sportovního oblečení a uskutečnit úspěšnou výpravu. Václav ve svých cestách pokračoval a zavítal například na dalekou Kamčatku, či do Austrálie, čímž si splnil dlouholeté sny.

V současné době se věnuje spíše své práci, kdy působí jako B2B a HR manažer ve společnosti Purple Technologies, kterou zároveň spoluvlastní. Jeho cílem je vytvoření kvalitního týmu a prospěšné společnosti, ve které by bylo lidem dobře. Svěřil se nám, že ho práce velmi baví a naplňuje. Atmosféra byla velmi příjemná a přátelská, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých historek z cest i příhody z Václavova pracovního života. Moc děkujeme Václavovi za skvělý večer!

12694634 549778125198965 2306709079693039538 o

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.