Tentokráte se s Vámi setkáme ve Spolku, v prvním únorovém týdnu, klasicky od 18.00 a s hostem Václavem Kantorem! Václav Kantor je B2B Relationship Manager a HR nadšenec zastávající názor, že lidé nejsou "zdroje", který zkratku HR používá spíše ve spojení Human Relations.

 

Coffee Talks Brno: Václav Kantor

3.2.2016, Spolek, 18:00 h

Václav Kantor je absolvent globálního podnikání a managementu na NEWTON College a personálního managementu a organizačního rozvoje na Masarykově Univerzitě, uznávající alternativní a nové formy práce s lidmi. Perfekcionista zajímající se o nové technologie a fotografii, který má rád a pocit, že se podílí na něčem smysluplném. Nadšený cestovatel, kterého baví potkávat nové lidi, objevovat neobvyklá místa a psát o nich na internet.

Ve středu 3. února 2016 od 18:00 se na Vás těšíme!

Přihlásit se můžeš přímo na našem facebooku: www.facebook.com/CoffeeTalksCz. Pozor, kapacita je omezená!

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.