Komerční banka ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) a projektem Svou cestou - Young Business spustila již sedmý ročník grantového programu Nastartujte se. Jeho cílem je podpořit začínající podnikatele v České republice. Své podnikatelské projekty mohou zájemci přihlásit do 6. září 2019. Výherce si odnese 300.000 Kč na rozjezd svého podnikání a mnoho dalších hodnotných cen.

Už jen při letmém pohledu na webové stránky soutěže je zřejmá různorodost přihlášených nápadů a kreativita jejich autorů. V uplynulých šesti ročnících se do grantového programu přihlásilo 315 zajímavých podnikatelských projektů. Vítězové získali finanční odměny, ceny od partnerů programu a medializaci svých projektů v celkové hodnotě přes deset milionů korun. Těší nás, že finanční i nefinanční podpora z naší strany umožňuje těmto podnikatelským záměrům urychlit vývoj, posílit marketing nebo expandovat na zahraniční trhy.“ uvedl Jan Kubálek odpovědný za rozvoj služeb klientům KB.

V minulém ročníku zvítězil výrobek Mamavis - univerzální zábal, který přináší nemocnému komfortní využití tradiční léčebné metody Vincence Priessnitze. Na další rozvoj svého podnikání získala autorka projektu Martina Štefanková od Komerční banky finanční grant ve výši 300 tisíc Kč. „U začátku mého podnikatelského příběhu stála moje malá dcera Natálka. Díky Natálce jsem přišla na nápad, jak zdokonalit tradiční Priessnitzovy zábaly tak, aby na těle dobře držely,“ uvedla Martina Štefanková.

Výsledek obrázku pro mamavis

Druhé místo a finanční podporu 100 tisíc Kč získal projekt Snowfeet - krátké lyže, jen o málo delší než boty. Jízda na nich je kombinací lyžování a bruslení. Bronzovou příčku s finanční odměnou 50 tisíc Kč obsadil projekt Salmondo – Žít svůj život, který umožňuje, aby se kvalitní kariérové poradenství dostalo ke všem studentům. Cenu veřejnosti a finanční grant 50 tisíc Kč obdržel projekt „nej Asistentka“, který poskytuje služby profesionální osobní asistentky pro manažery a podnikatele.

I v tomto roce připravila Komerční banka pro vítěze řadu atraktivních cen. Kromě peněžní výhry - 300 000 Kč pro první místo, 100 000 Kč pro druhé a 50 000 Kč pro třetí - jsou připraveny i hodnotné ceny od partnerů programu a mediální podpora.

Webové stránky projektu www.nastartujtese.cz nabízejí zájemcům o podnikání řadu inspirativních příběhů a videí. Registrací na portálu lze získat přístup k výhodným nabídkám od partnerů programu. Na stránkách je také možné hlasovat pro přihlášené projekty a pomoci jim tak získat E15 cenu veřejnosti - 100 000 Kč. Pravidelné aktuality ze světa podnikání mohou začínající podnikatelé sledovat také na facebookové stránce programu www.facebook.com/nastartujtese.cz.

Partnery grantového programu Komerční banky Nastartujte se jsou: Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR; CEE Attorneys, mezinárodní advokátní kancelář; online fakturace Fakturoid; iPodnikatel.cz - portál (nejen) pro začínající podnikatele; PERFORMIA – www.performia.cz; Stable.cz - domény, webhosting, servery, e-mailing; TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové; Webmium digitální agentura. Mediálními partnery jsou: ekonomický deník E15 a magazín o obchodu a exportu TRADE NEWS.Zdroj:
Tisková zpráva KB
Kontakt: Pavel Zúbek, Komunikace KB, mob.: +420 725 420 107, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.