EIT spouští přihlášky do programu EIT Jumpstarter 2022, jednoho z nejznámějších evropských pre-akceleračních mezioborových programů určených pro inovátory v rané fázi.

Máte inovativní nápad a chcete nastartovat své podnikání? Pak je tento program přesně pro Vás!

Komu je program EIT Jumpstarter určen?

  • Program Jumpstarter je pre-akcelerační program, který se zaměřuje zejména na ty, kdo chtějí ověřit svůj obchodní koncept, vypracovat obchodní plán a prezentovat své nápady potenciálním budoucím investorům.
  • Program Jumpstarter je otevřen vědcům a projektovým týmům, inovátorům, magisterským studentům, doktorandům.
  • Uchazeči mohou předložit své inovativní nápady v šesti tematických kategoriích: potravinářství a zemědělství, zdravotnictví, suroviny, energie, výroba a městská mobilita.

Co mohu získat?

Kreativní komunita, pokročilé know-how, unikátní program, kvalifikovaní školitelé a mentoři - to je EIT Jumpstarter.

Cílem programu je podpořit začínající inovátory, aby své nápady proměnili v byznys.

Účastníci se naučí jak přeměnit svůj nápad na životaschopný obchodní model, jak si ho ověřit, jak si uvědomit přínosy svého produktu či služby pro zákazníka, a dále se dozví základní informace o finančních a právních procesech spojených s podnikáním.
Během programu získáte podporu na cestování a ubytování a nejlepší týmy v každé kategorii budou mít šanci vyhrát finanční odměnu 10 000 EUR.

Jak se mohu přihlásit?

  • Žádosti o účast v programu je nutné podat nejpozději do 10. dubna 202
  • Více informací o programu a podání žádosti najdete ZDE

Proč se vyplatí zúčastnit se programu EIT Jumpstarter?

Účast v programu otevírá dveře na evropské trhy a spojuje nejlepší týmy s velkými průmyslovými partnery společenství EIT, jako jsou např. GE Healthcare, Siemens, Philips, Roche, Bosch, Nestlé, Pepsico a Maspex.