Festival Česká inovace vstupuje do čtvrtého roku své existence. Roste, prohlubuje, zkvalitňuje svůj program. Učí se z předchozích chyb. Hledá novécesty, jak podpořit a propojovat nápady, jednotlivce i firmy. Nenechte si ujít největší setkání inovátorů 27.3.2015 v Praze.

CIN2015

Festival na jeden den doslova „obsadí“ celou budovu Národní technické knihovny. Abychom vyhověli potřebám účastníků, kterých se chystá více než 600, nabízíme různé varianty vstupenek. S každou z nich zažijete hlavní program i workshopy. Jednoduše si vyberte, co Vám nejvíce vyhovuje. Pokud ještě studujete, můžete využít zvýhodněného vstupného!

PROČ JE PRO VÁS FESTIVAL UŽITEČNÝ?

Potkáte lidi z byznysu, kteří mají chuť dělat nové věci a hledat neprošlapané cesty. Zazní prezentace, zkušenosti a tipy, které využijete v praxi. Seznámíte se s nejnovějšími inovátorskými počiny a rozhodnete o vítězi soutěže Česká inovace 2014. Načerpáte energii a inspiraci do další práce. Zkrátka se budete celý den dobře bavit

JAK SE NA FESTIVAL PŘIHLÁSIT?

Není nic jednoduššího, než navštívit http://www.festival-cin.cz/registration a zvolit si typ vstupenky, která Vám nejvíce vyhovuje.

Více informací a celý program naleznete zde:

Festival_Ceska_inovace_2015_pozvanka.pdf (4,69 MB) Těšíme se na Vás.