8. ročník Wolves Summitu se vrací do Varšavy, kde se uskuteční ve dnech 23.-24. října 2018. Wolves Summit je mezinárodní konference věnovaná inovacím v oblasti technologií pro začínající firmy (startupy), investory a korporace. Tentokrát se akce zaměřuje na několik průmyslových odvětví a vznikajících témat, která jsou klíčová pro budoucnost technologií, a tudíž i další aspekty života.

Výsledek obrázku pro wolves summit

Účast na summitu je jedinečnou příležitostí setkat se s více než 300 relevantními startupy, 200 investory a 300 firmami z celého světa. Nástroj pro zprostředkování schůzek, který je k dispozici před a během konference, umožní naplánovat více než 3000 setkání 1: 1. Během předchozích 7. ročníků se v rámci summitu podařilo sjednat 18 980 úspěšných setkání. 

Technologické startupy mohou po online registraci požádat o vstup na akci zdarma. Pro ostatní zde máme možnost využít 2 volných vstupů, která máme díky partnerství na akci k dispozici. Pokud o ně máte zájem, kontaktujte nás prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více informací o konferenci a možnostech účasti naleznete na oficiálních stránkách akce ZDE.

3000 11meetings in 2 days2