Ptáte se někdy sami sebe, co odlišuje úspěšné (nejen rodinné) firmy od těch ostatních? Chtěli byste mít jednoduchý a jasný klíč na to, jak rozlišit, kdo Vám ve firmě pomáhá a kdo Vás naopak brzdí, třeba ještě před jeho přijetím? Pokud jste si alespoň na jednu z otázek odpověděli „ano“, pak byste neměli chybět na přednášce, kterou pro Vás již podruhé připravila AMSP ČR ve spolupráci s jedním ze členů asociace společností Performia, spol. s r.o.

Performia, spol. s r.o. svým klientům pomáhá budovat úspěšné týmy a pro členy projektu Svou cestou - Young Business také připravuje pravidelný Soft skills zpravodaj, který je bezplatně distribuován každé dva týdny všem registrovaným členům. Je také partnerem grantového programu Nastartujte se a dlouhodobě spolupracuje s AMSP ČR.

Přednášku povede výkonná ředitelka společnosti Performia Lucie Spáčilová, která má již více než 15 let zkušeností z oblasti personalistiky a budování týmů u stovek českých (mimo jiné i rodinných) firem a která na přednáškách, seminářích a konferencích vytrénovala již tisíce účastníků a stále k nim přibývají noví.

Kdy a kde se přednáška koná?

15. května v Praze, v čase 10:00 – 13:00 v sídle AMSP ČR

Adresa:

Sokolovská 100/94
(Meteor Centre Office Park B)
186 00 Praha 8 (Karlín)

Vstup je zdarma po předchozí registraci. Registrační formulář naleznete ZDE.

*Přednášející si vyhrazuje právo nepřihlásit na akci personální agentury a její konkurenci. Děkujeme za pochopení.