5. března 2018 proběhne v Kulturním centru Vratislavice 101010 v rámci Startup Europe Weeku soutěž startupů. Jde o historicky první libereckou startupovou soutěž určenou pouze pro týmy, které se na ni připraví během 2 denního Boot Campu 3. a 4. března 2018.

6 vybraných startupů dostane zpětnou vazbu od profesionálů z praxe a hlavně příležitost zaujmout investory a diváky během veřejné prezentace formou 4 minutového pitche. Vítězný tým bude mít šanci přednostně se účastnit akceleračního programu, který bude probíhat po dobu šesti týdnů v květnu a červnu 2018 pod záštitou Libereckého kraje.

Akcelerační program připravuje DEX Innovation Centre, a to přímo v nově vzniklém Lipo.inku, podnikatelském inkubátoru Libereckého kraje. DEX Innovation Centre vidí v libereckém regionu velký potenciál pro rozvoj technologií a podnikání, a proto pořádá Boot Camp, který vyvrcholí grand finálem a soutěží, ale i další akce pro inovátory a podnikatele. „Spolupracujeme s evropskými startupy a svoje zkušenosti bychom rádi přenesli právě do libereckého regionu a pomohli začínajícím firmám v jejich rozvoji a vstupu na mezinárodní trhy,“ uvádí Jan Kubalík, ředitel DEX Innovation Centre.

V programu Startup Europe Weeku vystoupí inspirativní liberecký startup HardWario, který má za sebou úspěšnou crowdfundingovou kampaň na Indiegogo, a VIAALTA, startup, který vyhrál národní kolo českého PowerUp! a uspěl v mezinárodní konkurenci 12 evropských startupů, kde skončil jako třetí nejlepší.

MÁTE INOVATIVNÍ PROJEKT?
Nepropásněte příležitost vyhrát tuto soutěž a získat rady, zkušenosti a pozornost pro svůj startup. Již zbývají poslední volná místa v Boot Campu. Účast je zdarma a zájemci se mohou registrovat na webových stránkách www.dex-ic.com.


Srdečně Vás zveme na Grant finále. Budete mít skvělou možnost inspirovat se úspěšnými startupy a řečníky, i možnost navázat kontakty. Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Mgr. Jana Matyášová
Komunikační manažerka
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zdroj: Tisková zpráva DEX Innovation Centre