Roadshow se zastávkami po celé ČR zvaná Inovační koktejl, která má za cíl zvyšovat inovační gramotnost podnikatelů, dát jim tipy, jak prodat svůj nápad a taky vytvořit prostor pro networking již odstartovala. Série eventů začala ve čtvrtek 16.10. v Pardubicích a končí 18.11. v Praze.

Na přípravě programu se vedle České inovace podíleli: Inovátoři.cz, Velvyslanectví Spojených států Amerických a místní inovační centra a univerzity.

V rámci programu se můžete těšit na:

  • Lean Canvas workshop s Honzou Veselým – Cílem workshopu je seznámit účastníky s Lean Canvasem – podnikatelským záměrem na jedné A4. Lean Canvas je jedním z nástrojů metodiky Lean Startup, která pomáhá zásadním způsobem snižovat podnikatelské riziko.
  • Inspirativní prezentaci místních inovátorů a zástupců firem zvučných jmen, jako např. 3M, ČSOB, PwC, Squire Patton Boggs.
  • Panelovou diskuzi na téma jak správně prodat svůj nápad či inovaci.
  • Networking, který vám umožní nalézt klíčové kontakty, které jsou pro váš projekt nezbytné.

Třešničkou na dortu je investorský pitch v Českých Budějovicích a Praze. Šest projektů dostane 5 minut na to, aby svojí prezentací zaujali investora. Podaří se jim to? Získají tak dlouhodobého partnera, který jim pomůže jejich inovaci zafinancovat?

inovačníkoktejl

Více informací o jednotlivých akcích a cenu vstupného (100-200 Kč) naleznete na odkazech níže či přímo na webu České inovace: http://www.ceskainovace.cz/cz/aktuality/345-inovacni-koktejl-miri-i-do-vaseho-mesta