Rádi bychom Vás pozvali na přednášku Jana Mühlfeita, prezidenta evropského Microsoftu, na téma „Globalizace, technologie a lidé", kterou pořádá studentská organizace Students for Liberty CZ. Přednáška je zdarma s registrací na Facebooku. Zváni jsou nejen studenti!

Na co se můžete těšit? Technologie bude v následujících 10 letech hrát důležitou transformační roli ve společnosti. Bude ještě více ovlivňovat pokračující globalizaci. Lidé, organizace a státy si budou konkurovat především schopností využívat technologie v oblasti inovací, kreativity a designu.

muhlfeit

Paradoxní je, že čím více budeme technologie využívat, tím důležitější se stanou mozky a talent lidí – jediné opravdu dlouhodobé konkurenční výhody pro jednotlivce, společnosti a země. Přednáška by měla v posluchačích vzbudit zamyšlení se nad důsledky těchto trendů, s ohledem na globální konkurenceschopnost České republiky.

Datum: 18. listopadu 2014
Čas: 19:40
Místo konání: Vysoká škola ekonomická v Praze (náměstí Winstona Churchilla 1938/4, 130 00 Praha 3-Žižkov), v místnosti NB A

Přednáška je ZDARMA, připojte se přímo na facebooku: https://www.facebook.com/events/782963101762944/