Největší startupová akce v Praze Startup Festival se uskuteční již 27. září na Vysoké škole ekonomické v Praze (VŠE). Její organizátoři z podnikatelského akcelerátoru xPORT Business Accelerator VŠE připravili nabitý program. Během jediného dne můžete nakouknout do týmů dvacíkty startupů, zúčastnit se třech panelových diskuzí, rezervovat si individuální konzultaci u desítky profesionálů.


Generálním partnerem letošního ročníku se stala česká softwarová firma Inventi. “Touha a víra uspět je hnacím motorem každého začínajícího startupu. Někdy není jednoduché neztratit víru a kolikrát postačí i malá podpora. Proto se hrdě účastníme Startup Festivalu a jsme rádi, že se podobně zapojily i další firmy,” říká spoluzakladatel Inventi Tomáš Vodenka. Osobně se s ním můžete potkat v panelové diskuzi Success Stories aneb příběhy úspěšných startupů. S jeho kolegou Janem Kašturou můžete na one2one konzultaci probrat, jak na úspěšný startup.

Letošní ročník Startup Festivalu bude mít dvě hlavní části, hlavní a doprovodný program. Hlavním programem je veletrh startupů. V rámci doprovodného programu zve xPORT na panelové diskuze, one2one konzultace, workshopy, přednášku a Launchpad Mentoring od společnosti Google. Seznam vystavujících startupů, které tu budou hledat nové členy svých týmů nebo představovat novinky svého byznysu pravidelně aktualizujeme na webu akce. Už nyní se můžete těšit jak na zavedené značky se startupových duchem (ZOOT, Digitální garáž Google, Storyous, Inventi, Lipa Learning, U+, SmileCar), tak na začínající firmy (Vehiklo, Crowholding, Vissto, signageOS a další). Na stáncích v Atriu Rajské budovy se s nimi návštěvníci mohou potkat od 9:00 do 16:30 hod.

Dále xPORT zve na tyto panelové diskuze:
13 hod Fundlift, Hithit, Bohempia, SmileCar aneb crowdfuding z obou břehů
15 hod Inventi, Slevomat, Storyous aneb příběhy úspěšných startupů
17 hod Jiné světy, jeden cíl: startupy a korporace (v angličtině)

Registrace na one2one konzultace na témata business plán, digital marketing, média, motivační dopis a CV, finance a další byly spuštěny ve středu 13. září. Stále jsou volná místa, tak si rezervujte své místo co nejdříve.

Vstup na Startup Festival je po celý den zdarma. Festivalovou atmosféru naladí také soutěže, chill out zóna a startupové občerstvení.

Festivalové aktuality sledujte na facebookové události
Více informací na www.startupfestival.cz

logo1

loga 2

logo 3