Celorepublikový Týden inovací ČR 2017 se blíží, začne již 22. května. Již nyní se můžete registrovat na více než 85 doprovodných událostí, které budou probíhat po České republice - celý seznam a registrace na ně naleznete zde.

Vrcholem Týdne inovací bude Hlavní konference společně s Inovačním veletrhem v Praze na ČVUT ve dnech 26. a 27. května, na kterém můžete mj. vychutnat drink namixovaný robotem, vyzkoušet si teleportaci, zjistit jaké fondy a granty můžete využít pro financování firemních, dozvědet se jak propojit vědecké poznatky s potřebami byznsu inovací a na jakých výzkumných projektech bádají přední české vědecké instituce. Inovační veletrh se bude konat v prostorách Českého institutu informatiky robotiky a kybernetiky na ČVUT (Jak se tam dostanu?). Vstup na veletrh je zdarma, možné je registrovat se zde, ale také až přímo na místě.

Pořadatelem Týdne inovací ČR 2017 je European Leadership & Academic Institute (ELAI). Týden inovací ČR 2017 se koná pod záštitou předsedy vlády České republiky Bohuslava Sobotky, Hospodářské komory České republiky a Svazu průmyslu a dopravy České republiky.


TI pejsek 2