Zakladatel největší angel investorské sítě Keiretsu Forum navštíví Prahu. Pro Vás sleva 20 % na vstupné. 

zakladatel angel
V pondělí 10. dubna 2017 v coworkingovém prostoru Opero v Praze na Starém městě vystoupí zakladatel dnes již největší sítě angel investorů Randy Williams. Promluví o rozvoji andělského investování ve světě, situaci na americkém trhu a budoucnosti start-upových investičních komunit. Spolu s ním na veřejné přednášce a panelové diskusi vystoupí přední osobnosti české start-upové a investorské scény, například Nikola Rafaj ze Startup Yard, Silke Horáková z CVCA, Luděk Palata, president Keiretsu Forum CEE či Karel Kučera z agentury CzechInvest.

Na akci, která se koná v anglickém jazyce, se můžete registrovat zde. Pro 20 % slevu na vstupné ve výši 400 korun využijte promo kód AMSP.

Keiretsu Forum je globální investiční komunita andělských investorů, venture kapitalistů a korporátních investorů. V roce 2000 ji v sanfranciském East Bay založil Randy Williams a dnes je největší angel investorskou sítí na světě s více než 3.000 členy v 50 pobočkách na 3 kontinentech, kteří dohromady zainvestovali projekty za téměř miliardu USD. Pobočka pro Prahu a Střední Evropu funguje od podzimu 2015 a mimo propojování start-upů s angel investory se zabývá i kultivací českého investičního a start-upového prostředí. Vede vzdělávací projekt Angel Academy a pracuje na standardizaci právních dokumentů pro start-upy a investory.