Angel Academy – to je nový projekt, který vzešel z iniciativy pražské pobočky mezinárodní sítě andělských investorů Keiretsu Forum. Ve spolupráci s právníkem Tomášem Ditrychem a co-workingem Node5 vznikla vzdělávací platforma skládající se z několika komponentů,ve kterých si své najdou jak ti, kteří již za sebou mají první investice, tak úplní investiční nováčci.


První kurz na téma „Proč se stát andělským investorem – příležitosti a rizika“ uvede Simona Kijonková, zkušená zakladatelka několika startupů, například Zasilkovna.cz, mentorka a také angel investorka. První kurz se koná již 16. 2. od 9:00 v prostorách Keiretsu Forum Prague a jako hosty si Simona přivede hned tři zakladatele firem, do kterých investovala. Ti budou zároveň oponenty některých jejích názorů a na konkrétních příkladech potvrdí co v jejich případě fungovalo a co by dnes už s investorem nastavili jinak. Další návazné kurzy jsou vždy koncipovány tak, aby po jejich absolvování získal každý účastník ucelený obrázek o příležitostech a úskalích rizikových investic do startupů. Formát Angel Academy je koncipován jako interaktivní platforma, bez přemíry teorie, postavený na reálných příbězích skutečných investorů z ČR i ze světa. Má prvky lehké konfrontace mezi jednotlivými spíkry a nabídne dostatek prostoru pro diskuzi, případové studie a zcela reálné možnosti vyzkoušet si investování v praxi pod vedením zkušených investorů do vybraných projektů.

Na první kurz se můžete přihlásit na webových stránkách angelacademy.cz. Kurz je určen všem zájemcům o startupy a investování do nich, maximální počet účastníků je 15 (pro zachování dostatku prostoru na diskuzi), v případě velkého zájmu o dané téma budou nabídnuty nové termíny. Při zadání promo kódu AMSP přes přihlašovací formulář sleva 20 %.

Termín konání: 16. 2. 2017, (9 - 11:30)
Místo konání: Keiretsu Forum Prague CEE, Václavské náměstí 2, Praha 1 (mapa)
Partneři Angel Academy: Keiretsu Forum, StartupYard, Node5


angel baner