Největší akce k tématu EET proběhne 25.10.2016 od 9:00 h (registrace) v Kongresovém centru Praha, za účasti ministra financí Andreje Babiše. Více jak 1000 podnikatelů bude diskutovat jak se do systému připojit, jaké technické řešení zvolit a co dělat v případě jakýchkoliv problémů. AMSP ČR, Ministerstvo financí a Finanční správa připravili měsíc před spuštěním EET setkání podnikatelů, kde se zodpoví všechny nejasnosti a vysvětlí vše potřebné pro hladký start elektronizace tržeb.

Souběžně s konferencí proběhne veletrh, na němž se představí desítky prověřených firem, poskytujících zařízení pro evidenci tržeb. Nebude chybět praktická ukázka evidence tržeb v praxi, ani info stánky, na kterých budou metodici EET k dispozici pro zodpovídání dotazů. Akce navazuje na téměř dvacítku praktických konferencí EET, pořádaných Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR po celé ČR.


PROGRAM:

9:00 – 10:00 REGISTRACE (vchod č. 5)

10:00 - 10:30 ÚVODNÍ SPOLEČENSKÝ BLOK

Andrej Babiš, ministr financí
Alena Schillerová, náměstkyně ministra financí pro daně a cla
Karel Havlíček, předseda AMSP ČR

10:30- 12:00 ODBORNÝ BLOK MINISTERSTVA FINANCÍ + DISKUSE

Náměstkyně ministra financí Alena Schillerová
Generální ředitel GFŘ Martin Janeček
Ředitel sekce informatiky GFŘ Jiří Fridrich
Metodici MF, FS

V tomto bloku bude vysvětleno, koho a jakých transakcí se evidence týká a jak celý systém funguje. Dále bude detailně popsán harmonogram evidence a také kroky, jak se přihlásit k EET (podání žádosti o autentizační údaje a jejich vydání přihlášení se na portál EET, zaevidování provozoven, stažení certifikátů, udělení přístupů). Během diskuze budou zodpovězeny nejčastější dotazy.

12:00 – 13:00 PŘESTÁVKA – OBĚD

13:00 – 14:30 BLOK AMSP ČR – PREZENTACE DODAVATELŮ POKLADNÍCH ŘEŠENÍ PRO EET

14:30 – 15:30 TECHNICKÉ ASPEKTY, KONTROLY A SANKCE + DISKUSE

Generální ředitel GFŘ Martin Janeček
Metodici MF, FS

V této části bude vysvětleno, jak řešit situace, které mohou při evidenci tržeb nastat. V tomto bloku zazní také informace o technickém zabezpečení či o průběhu kontrol a možných sankcích, které podnikateli za porušení zákona hrozí. Během diskuze budou zodpovězeny nejčastější dotazy.

9:00 – 17:00 Po celý den bude probíhat expozice pokladních řešení a doprovodný program.Program konference ke stažení naleznete 
ZDE.

Z organizačních důvodů je nezbytné se na akci předem registrovat. Registrace ZDARMA je možná online na adrese www.amsp.cz/modules/forms/index.php?idf=240.


Máte-li zájem zúčastnit se veletrhu jako vystavovatel, obraťte se prosím na paní Markétu Šandovou z AMSP ČR, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., která Vám sdělí podrobnější informace.

pozvánka EET Praha

Pozvánka ke stažení ve formátu PDF