Týden podnikání je součástí Global Entrepreneurship Weeku, který je největší celosvětovou událostí na podporu podnikání. V roce 2015 se do něj zapojilo více než 8 000 000 účastníků ve 150 zemích světa. V České republice se v minulém roce pod hlavičkou Týdne podnikání uskutečnilo přes 70 událostí, kterých se zúčastnilo více než 5 300 návštěvníků.

V letošním roce se uskuteční více než 100 regionálních událostí zaměřených na rozvoj podnikání a hlavní událostí bude opět Summit Týdne podnikání, který v loňském roce navštívilo téměř 2 000 účastníků z řad majitelů úspěšných firem i zájemců o rozjezd vlastního podnikání. Letos se Summit uskuteční 15. listopadu ve Slovanském domě v Praze a jeho součástí budou i čtyři odborné veletrhy. Business fair určený pro prezentaci firem a startupů napříč obory, Art Meets Business propojující představitele firem s nadějnými umělci a designery a nově Food fair určený pro zájemce o dobré jídlo a pití a Franchising fair představující možnosti franšízového podnikání a aktuální nabídku podnikatelských příležitostí. Kromě veletrhu se mohou návštěvníci těšit na spoustu interaktivních worskhopů, přednášek, networkingová setkání a odbornou konferenci s českými i zahraničními řečníky z oblasti startupů, nekomerčních organizací zaměřených na podporu podnikaní i velkých korporací. A již tradičně završí Summit Týdne podnikání finále národního kola největší globální soutěže pro startupy Get in the Ring.

Aktivity Global Entrepreneurship Weeku podporuje také řada významných osobností jako Barack Obama, princ Charles, Richard Branson, Muhtar Kent a Bono Vox. V Česku se minulý ročník uskutečnil pod záštitou předsedy vlády, ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka, ministra financí Andreje Babiše, ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové a mnoha dalších.

Tento rok můžete být součástí Summitu Týdne podnikání i vy, v případě zájmu o umístění stánku nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes formulář na stránkách www.tydenpodnikani2016.cz. Pro členy AMSP ČR a projektu Svou cestou - Young Business je při objednávce do 15.8.2016 umístění stánku na Summitu s exkluzivní slevou ve výši 30%.


Týden podnikání v roce 2015:

OB 2357

OB 2674

OB 2947

OB 2975

OB 4471